+90 332 251 00 57

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Parfüm Bayiliği Almak İstiyorum. Ne yapmalıyım?
İnternet sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından veya mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Açtığım Parfüm Dükkanımda Nasıl Satış Yapabilirim?
Parfüm mağazanızın açılmadan önce yetkili satiş ekibimiz tarafından sizlere gerekli satış eğitimleri verilecek ve Jill Perry parfüm firmasının size sunmuş olduğu avantajlı fiyatlar ve promosyon ürünleri ile yüksek cirolara ulaşmanızı sağlayacaktır.
Jill Perry Parfüm Bayiliğinde Aylık Tahmini Kazancım Ne Olur?
Öncelikle mağazanızın konumuna ve hinterlantına bağlıdır. Özellikle kalabalık yerlerin bayiliğimiz için daha avantajlı olduğunu söylemekte yarar var. Lokasyonu iyi seçilen, insan trafiğinin yoğun olduğu, ürün çeşidinin tam olduğu bir bayimiz yatırım maliyetini 3 ay ile 12 ay arasında kazanmakadır.
Kendi Parfüm Dükkanımı İstediğim Yerde Açabilir miyim?
Açabilirsiniz, ancak uzman satış ekibimizin mağazayı görüp onay vermesi şartı ile. Size ve firmamıza değer kazandırmayacak ileriki dönemlerde sıkıntılar ile karşılaşacağımız bir mağazanın açılması her iki tarafa da zarar verecektir.
Açık parfüm nedir?
Açık parfüm meyve, baharat ve bitki özlerinden hazırlanmış esans aromalarının alkol ve katkı maddeleriyle karışltırılarak parfüm haline getirilmesidir. Orjınal parfüm ile farkı, bazen kalıcılığı, bazen ise koku benzerliğiyle ön plana çıkar.
Açık parfüm alırken nelere dikkat etmek gerekir?
Açık parfüm alırken birinci önceliğiniz satış noktasındaki sağlık bakanlığı belgesidir, ve bu belgedeki Marka ismiyle, aldığınız ürünün üzerindeki markanın aynı olmasına dikkat edin. İkinci husus fiyatı. Unutmayın ucuza alalım derken sağlığınızı tehlikeye atmayın. Üçüncü bir unsursa aldığınız ürünün ambalajı, valf kalitesi gibi gerçekten ürüne, tüketiciye verilen önem ve özeni gösteren detaylardır. Son olarak ürünün içerisinde tortu ve benzeri maddelerin olup olmadığıdır. Bunu ilk bakışta anlayamazsınız fakat ürünü hafif çalkaladığınızda dibine çöken maddeleri görebilirsiniz. Bu maddeler aldığınız ürünün ne kadar sağlıksız bir ortamda yapıldığını gösterir.
Açık parfüm kullanırken nelere dikkat edilmelidir?
Tabi ki her kozmetik ürünü gibi parfüm kullanırken belli başlı dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Parfümü direk olarak tenimize sıkmamak gerekir .Bu orjinal parfümler içinde geçerlidir. Parfümü üstünüze sıkma mesafeniz en az 20 cm olmalıdır. Daha kısa mesafede kıyafetlerinizde leke yapma riski vardır. Aldığınız veya seçeceğiniz kokuda ten uyumunuza dikkat ediniz.
Parfüm hediye edeceğim, nelere dikkat etmem gerekir?
Genel verilere baktığımızda insanların yaşlarına ve tabi ki ten uyumlarına göre seçim yaptıklarını görüyoruz. Örneğin; esmer bayanlar baharat, misk, amber vb. yoğun parfümlerden hoşlanırken Açık tenli bayanlar ise çiçek ve meyve içeren parfümlere yönelmektedir.